۲ نکته مهم در نحوه استفاده صحیح از بانک اطلاعات ساختمان

سودمندی استفاده از بانک اطلاعات ساختمان برای مشاغل مرتبط
فروردین ۳۰, ۱۳۹۷
آشنایی با نقاط ضعف و قوت ساختمانهای اسکلت فلزی
اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۷

۲ نکته مهم در نحوه استفاده صحیح از بانک اطلاعات ساختمان

بانکهای اطلاعاتی که از ساختمانهای در حال ساخت تهیه شده است می تواند منبع مناسبی برای بستن قراردادهای سودآور برای افرادی باشد که در زمینه ساخت و ساز به ارائه خدمات مشغول هستند.

همه افراد به این اطلاعات دسترسی دارند ، اما اینکه بتوانید از این اطلاعات به درستی استفاده کنید نیاز به هوش و خلاقیت دارد. در این مقاله سعی شده است چند روش مناسب برای استفاده از این اطلاعات به شما ارائه شود.

یک) به سراغ پروژه های موازی بروید

اگر بانک اطلاعات ساختمانها را با دقت مطالعه و بررسی کنید متوجه خواهید شد که برخی از پیمانکارها یا کارفرمایان ، چندین پروژه ساختمانی را به صورت همزمان در دست دارند و پیشرفت این ساختمانها به صورت موازی اتفاق می افتد. این کارفرمایان بهترین افراد برای بستن قرار دادها هستند. با توجه به اینکه چه نوع خدماتی در زمینه ساخت و ساز و ساختمانها می توانید ارائه دهید، در ابتدا به دنبال این کارفرمایان باشید. زیرا با بستن قرار داد با این افراد شما می توانید در چندین پرژه مشارکت داشته باشید و به صورت همزمان می توانید قرار داد خوبی را ببندید.

در ابتدا بهتر است کارشناسان خودتان را به دنبال این ساختمانها بفرستید تا مقیاس و ابعاد ساختمانها را به دست آورند. سپس از طریق اطلاعات آدرس و شماره تلفنی که در این منابع اطلاعاتی است به سراغ کارفرمایان بروید و با آنها قرار داد ببندید. بهتر است در بستن قرار داد با این افراد خلاقیت به خرج دهید و تبلیغات مناسبی داشته باشید تا بتوانید حتماً با آنها قرار داد ببندید. از آنجا که با یک قرار داد شما می توانید همزمان کارهای چند ساختمان را به عهده بگیرید پس بهتر است برای جلب همکاری و بستن قرار داد از طرف کار فرمایان ، حتماً یک تخفیف برای این پروژه ها در نظر بگیرید.

بهتر است کارشناسانی که برای مذاکره با این کارفرمایان می فرستید سعی کنند اسامی پروژه های کارفرما و مشخصات آنها را بررسی کنند تا موقع مذاکره کردن با اشاره به این پروژه ها بتوانند اعتماد کارفرما را به خود جلب کنند. اگر کارفرمایان بتوانند به شما و کارتان اعتماد کنند و بدانند که برای بستن این قرار داد مصمم هستید و تحقیقات لازم را انجام داده و تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته اید حتماً با شما قرار داد خواهند بست.

حتی به شما توصیه می شود قبل یا بعد از مذاکره با کارفرمایان ، یک متن تبلیغاتی که مختص همان کارفرماست تهیه کنید و برای او ارسال کنید. افراد زمانی که در پیامهای دریافتیشان نام خود را مشاهده کنند ، با افرادی که این پیام را ارسال کرده اند احساس نزدیکی و آشنایی خواهند کرد. همچنین این کارفرمایان به این نتیجه می رسند که کاری که او انجام می دهند مهم است ، به همین دلیل ، پس زمینه ذهنی مناسب و آماده تری برای بستن قرار داد با شما پیدا خواهد کرد.

دو) بد قول نباشید

پس از اینکه اطلاعات کارفرمایان و پروژه های آنها را به دست آوردید بهتر است در تبلیغات خود بد قول نباشید. بسیاری از افراد و شرکتها ممکن است فقط به ارسال پیامهای تبلیغاتی از طریق تلفن همراه اکتفا کنند. در حالی که این آغاز کار شماست. بهتر است یک مسیر ارتباطی برای مشتریان و مخاطبانی که می خواهند با شما آشنا شوند یا جویای شرایط از شما باشند آماده کنید. حتی برخی از افراد یا شرکتها ممکن است پیگیر کارهای مشتریان نباشند.

مثلاً اگر مشتری با شما تماس می گیرد که خدماتی که تبلیغ کرده اید را دریافت کند سعی کنید شرایط خدمات خود را به درستی در اختیار او قرار دهید و اگر قرار است خدماتی را در زمان خاصی به آنها ارائه دهید حتماً سر موقع به قول خود عمل کنید. پس از ارائه خدمات به مشتریان ، حتماً با آنها تماس بگیرید و جویای نحوه رضایت آنها از خدماتتان باشید. همین پیگیری ها و اهمیت دادن به نیاز مشتریان است که می تواند برای شما سود آور باشد و مشتریان دائمی داشته باشید و نام شما بیش از پیش شناخته شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *