درباره بانک اطلاعات ساختمان

بانک اطلاعات ساختمان ، جامعترین مرکز گردآوری اطلاعات سازندگان و ساختمان های در حال ساخت استان تهران می باشد. بانک اطلاعات ساختمان ، اطلاعات ساختمان های در حال ساخت را از طریق روش های هوش مصنوعی و از طریق دیتا ماینینگ گردآوری و بروز رسانی می نماید. این اطلاعات از طریق تحقیقات حضوری و همکاری با باشگاه بازاریابان ایران بررسی میدانی می گردد.

سایت بانک اطلاعات ساختمان اطلاعات خود را در قالب فایل اکسل عرضه می نماید. زیرا ما بر این اصل معتقدیم که این اطلاعات باید به راحتی توسط کارشناسان فروش در شرکت های بازارگانی و تولیدکنندگان مصالح ساختمانی و همچنین ارائه کنندگان خدمات ساختمانی مورد بهره برداری قرار گیرد. با تکیه بر این اصل تا کنون بسیاری از شرکت های خوشنام و شناخته شده به ما اعتماد نموده و به صورت دوره ای بانک اطلاعات خود را توسط ما بروز می کنند.

ارائه قیمت های مقرون به صرفه و همچنین صحت اطلاعات موجب تسهیل شدن فرایند بازاریابی در صنعت ساختمان گردیده است. اطلاعات به تفکیک منطقه بوده و دارای شماره تلفن موبایل سازندگان و مالکان استان و شهر تهران به همراه آدرس دقیق ساختمان های در حال ساخت می باشد.