جزئیات اطلاعات بانک اطلاعات ساختمانهای در حال ساخت

بانک اطلاعات ساختمان پارک بازاریابی ایران شامل اطلاعات ساختمان های بیش از ۱۶۰۰۰ پروژه ساختمانی در حال ساخت مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به همراه ۳۵ شهرستان استان تهران است . اطلاعات ساختمان ها شامل نام و نام خانوادگی کارفرما ، شماره همراه کارفرما ، آدرس دقیق پروژه ، نوع کاربری ، متراژ زیربنا ، تعداد واحد و نوع سیستم گرمایشی ساختمان است . به علت استفاده از اطلاعات در قالب فایل اکسل ، پروژه ها قابل فیلتر و جداسازی براساس منطقه ، محله ، نوع کاربری ، تعداد واحد و نوع سیستم گرمایشی می باشد .

 

پکیج اطلاعات براساس منطقه :

یکی از اهداف بانک اطلاعات ساختمان ارتقای سطح صنعت ساختمان در تمامی ابعاد است . به علت وجود خبره ترین مشاوران بازاریابی و فروش در این مجموعه ، تلاش گردیده که اطلاعات به بهترین شکل و در بهینه ترین قالب در اختیار فعالان این صنعت قرار گیرد . با وجود مشکلات فراوان در تبدیل فرمت اطلاعات به صورت فایل اکسل، به علت مزایای بیشمار این برنامه­ی تحلیل دیتا ، مشاوران بانک اطلاعات ساختمان به این نتیجه رسیده اند که اطلاعات در قالب فایل اکسل و یکجا در اختیار فعالان این صنعت قرار گیرد .

چرا که بدون فایل اکسل ، استفاده بهینه از این مقدار از اطلاعات ممکن نخواهد بود . یکی از مزایای شاخص استفاده از فایل اکسل ، قابلیت تفکیک اطلاعات براساس منطقه و محله است . چرا که در هر تحقیق بازار و مهندسی فروشی ، منطقه هدف از اهمیت ویژه ای برخوردار است . بدیهی است که ساخت و ساز مناطق مختلف شهر تهران طبق یک اصول خاصی، از تنوع زیادی برخوردار است . هر یک از مناطق شهری استان تهران ، استراتژی بازاریابی و فروش خاص خود را می طلبد که نیازمند انتخاب هوشمندانه متناسب با آن است .

 

پکیج ۳ ماهه اطلاعات ساختمان تهران :

بانک اطلاعات ساختمان حاوی اطلاعات کامل ساختمان های در حال ساخت استان تهران است . اما یک پروژه ساختمانی در یک دوره زمانی حدودا ۲ ساله با طی مراحلی مشخص اجرا می گردد . این مراحل با صدور مجوز توسط شهرداری آغاز و با اخذ مجوز پایان کار خاتمه می یابد . نکته قابل توجه بانک اطلاعات ساختمان  ارائه اطلاعات ساختمان هایی است که در ۳ ماه گذشته با اتمام مرحله سفت کاری ساختمان وارد مرحله نازک کاری گردیده اند . این اطلاعات که به صورت روزانه به روزرسانی می گردند ، به تفکیک ماه در اختیار فعالان صنعت ساختمان قرار می گیرد .

پکیج ۶ ماهه اطلاعات ساختمان تهران :

برخی از فعالان صنعت ساختمان که چشم انداز وسیع تری را پیش روی خود می بینند ، به دنبال بازار هدف بزرگ تر و غنی تری هستند . بانک اطلاعات ساختمان برای این دسته از افراد بلندنظر با افق دید دورتر ، پکیج ۶ ماهه اطلاعات ساختمان را تهیه و تنظیم نموده است . این پکیج شامل ساختمان های در حال ساختی است که در ۶ ماه گذشته با اتمام عملیات سفت کاری وارد مرحله نازک کاری گردیده اند . تعداد اطلاعات این پکیج تقریبا دو برابر تعداد پروژه های پکیج ۳ ماهه است .

 

پکیج اطلاعات ساختمان های شهرستان استان تهران :

بانک اطلاعات ساختمان تنها به دنبال فروش اطلاعات ساختمان نیست ، بلکه هدف این مجموعه ارتقای رتبه شما در بازار رقابتی  و توسعه حوزه بازار مشتریان است . ما برای دست یابی به این هدف ، از بازارهای بکر غافل نبوده ایم . شهرستان های استان تهران از بازارهای مستعد سرمایه گذاری برای فعالانی از صنعت ساختمان است که پیش از این به این بازار بکر و رو به رشد ورود نکرده اند و به دنبال رونق بیشتر و آینده ای روشن تر برای مجموعه و کسب و کار خود هستند .