اطلاعات ساختمان های شهر تهران

امروزه سرعت نقش بسیار پررنگی در بازاریابی و مهندس فروش ایفا می کند . از این رو با افزایش سرعت در بازاریابی و فروش می توان باعث افزایش قدرت و سهم بازار وسیع تری در بازار رقابتی امروز گردید . بهترین راهکار جهت دست یابی به این هدف ، در اختیار داشتن اطلاعات دقیق و به روز از اطلاعات بازار هدف می باشد .

نزدیک به ۱۵ سال است که بانک های اطلاعاتی اصناف ، مشاغل ، معادن و . . . در بازار ایران شروع به فعالیت کرده اند. در این میان بانک های اطلاعات ساختمان های در حال ساخت در زمینه خدمات ساختمانی و مصالح مورد نیاز آن به صورت اینترنتی نیز فعالیت دارند .

بانک اطلاعات ساختمان پارک بازاریابی ایران براساس جدیدترین روش های روز دنیا و با استفاده از خبره ترین کارشناسان مشاوره بازاریابی و تحقیقات بازار این اطلاعات را جمع آوری و در اختیار مشتریان این صنعت قرار می دهد .

 

پکیج اطلاعات براساس منطقه :

یکی از اهداف بانک اطلاعات ساختمان ارتقای سطح صنعت ساختمان در تمامی ابعاد است . به علت وجود خبره ترین مشاوران بازاریابی و فروش در این مجموعه ، تلاش گردیده که اطلاعات به بهترین شکل و در بهینه ترین قالب در اختیار فعالان این صنعت قرار گیرد . با وجود مشکلات فراوان در تبدیل فرمت اطلاعات به صورت فایل اکسل، به علت مزایای بیشمار این برنامه­ی تحلیل دیتا ، مشاوران بانک اطلاعات ساختمان به این نتیجه رسیده اند که اطلاعات در قالب فایل اکسل و یکجا در اختیار فعالان این صنعت قرار گیرد .

چرا که بدون فایل اکسل ، استفاده بهینه از این مقدار از اطلاعات ممکن نخواهد بود . یکی از مزایای شاخص استفاده از فایل اکسل ، قابلیت تفکیک اطلاعات براساس منطقه و محله است . چرا که در هر تحقیق بازار و مهندسی فروشی ، منطقه هدف از اهمیت ویژه ای برخوردار است . بدیهی است که ساخت و ساز مناطق مختلف شهر تهران طبق یک اصول خاصی، از تنوع زیادی برخوردار است . هر یک از مناطق شهری استان تهران ، استراتژی بازاریابی و فروش خاص خود را می طلبد که نیازمند انتخاب هوشمندانه متناسب با آن است .

 

پکیج ۳ ماهه اطلاعات ساختمان تهران :

بانک اطلاعات ساختمان حاوی اطلاعات کامل ساختمان های در حال ساخت استان تهران است . اما یک پروژه ساختمانی در یک دوره زمانی حدودا ۲ ساله با طی مراحلی مشخص اجرا می گردد . این مراحل با صدور مجوز توسط شهرداری آغاز و با اخذ مجوز پایان کار خاتمه می یابد . نکته قابل توجه بانک اطلاعات ساختمان  ارائه اطلاعات ساختمان هایی است که در ۳ ماه گذشته با اتمام مرحله سفت کاری ساختمان وارد مرحله نازک کاری گردیده اند . این اطلاعات که به صورت روزانه به روزرسانی می گردند ، به تفکیک ماه در اختیار فعالان صنعت ساختمان قرار می گیرد .

پکیج ۶ ماهه اطلاعات ساختمان تهران :

برخی از فعالان صنعت ساختمان که چشم انداز وسیع تری را پیش روی خود می بینند ، به دنبال بازار هدف بزرگ تر و غنی تری هستند . بانک اطلاعات ساختمان برای این دسته از افراد بلندنظر با افق دید دورتر ، پکیج ۶ ماهه اطلاعات ساختمان را تهیه و تنظیم نموده است . این پکیج شامل ساختمان های در حال ساختی است که در ۶ ماه گذشته با اتمام عملیات سفت کاری وارد مرحله نازک کاری گردیده اند . تعداد اطلاعات این پکیج تقریبا دو برابر تعداد پروژه های پکیج ۳ ماهه است .